آموزش نوشیدنی‌های سرد

معرفی دوره

و یادگیری نحوه درست کردن انواع نوشیدنی های سرد به شما این امکان را میدهد تا علاوه بر اینکه بتوانید بصورت خیلی شیک و حرفه ای از میهمان خود میزبانی کنید، با انواع نوشیدنی هایی که در کافه ها سرو میشود آشنایی داشته باشید و مهمتر از همه بتوانید برای خود یک کسب و کار راه اندازی کنید. آکادمی مهارت و خلاقیت تاندوری، با توجه به علاقه مندی تان، هر آنچه که برای راه اندازی یک کسب و کار نیاز داشته باشید در اختیارتان قرار می دهد و تا اخر مسیر با شما همراه است. با هادی ذکایی، انواع نوشیدنی سرد را در 11 جلسه که به صورت آنلاین قابل مشاهده است، بشناسید و یاد بگیرید.
توی این دوره، ۱۰ آیتم از معروف‌ترین نوشیدنی‌های سرد و متودهای مختلفی از جمله مادل‌، شِیک، رول، لیرینگ و بلند رو یاد می‌گیرید.

جلسات دوره (11 جلسه)

1. معرفی دوره
2. موخیتو
3. بول‌فراگ
4. رین‌بو شاتس
5. رزلایم
6. استرابری مارگریتا
7. چیلی‌جینجر لیبره
8. ویرجین مری
9. اسپرسو مارتینی
10. پاین جولپ
11. جینجر میول

تصاویر دوره

ویژگی‌های دوره

نظرات کاربران (5 نظر)

حامد جواهری
حامد جواهری
امتیاز: 5
یاسین سیلاوی
یاسین سیلاوی
امتیاز: 4
امیرمحمد حسینی اصل
امیرمحمد حسینی اصل
امتیاز: 5

فوق العاده آموزشی و کاربردی

روزبه شمشیری
روزبه شمشیری
امتیاز: 5

عالي

مینا قمری
مینا قمری
امتیاز: 5

هنوز ندیدم همین الان ثبت نام کردم ولی امتیاز کامل میدم چون مطمئنم عالیه

سوالات متداول

آیا می‌تونم هزینه دوره رو کارت‌به‌کارت کنم؟
بعد از خرید، جلسات دوره رو از کجا تماشا کنم؟
آیا به محتوای دوره دسترسی همیشگی دارم؟
در مورد دوره و روش خرید سوالات بیشتری دارم!

نوشیدنی‌های سرد 

 

نوشیدنی‌های سرد بدون الکل به عنوان جایگزینی سالم و خوشمزه برای نوشیدنی‌های الکلی شناخته شده‌اند. بارتندران حرفه‌ای با ترکیبات مناسب و مهارت‌هایشان، نوشیدنی‌های بی‌الکلی خارق‌العاده‌ای را می‌توانند تهیه کنند. در این مقاله، به معرفی و راهنمایی برای دو نوشیدنی بی‌الکل محبوب، موهیتو یا موخیتو و اسپرسو مارتینی، پرداخته خواهد شد.

 

موهیتو یا موخیتو

موهیتو یا موخیتو یک نوشیدنی سرد و بی‌الکل با ترکیب آب هویج، نوشابه لیموتونیک و تازه‌گرفته شده است. در این بخش، به ترکیبات، نسبت‌ها و روش تهیه موهیتو یا موخیتو به همراه ترفندها و نکاتی برای بهترین تجربه، پرداخته خواهد شد.

 

اسپرسو مارتینی

اسپرسو مارتینی یک نوشیدنی سرد و بی‌الکل است که با ترکیب قهوه اسپرسو، شربت و بستنی تهیه می‌شود. در این قسمت، به ترکیبات، نسبت‌ها و روش تهیه اسپرسو مارتینی به همراه راهنمایی‌ها و ترفندها برای دستیابی به طعم و مزه بی‌نظیر، پرداخته خواهد شد.

 

راهنمایی‌های بارتندر برای تهیه نوشیدنی‌های سرد بدون الکل

در این بخش، به راهنمایی‌هایی که بارتندران حرفه‌ای برای تهیه نوشیدنی‌های سرد بدون الکل را در نظر می‌گیرند، پرداخته می‌شود. این شامل انتخاب مواد اولیه با کیفیت، ترکیبات مناسب، تزیین و ارائه مناسب نوشیدنی‌ها است.

 

گزینه‌های بیشتر برای نوشیدنی‌های سرد بدون الکل

علاوه بر موهیتو یا موخیتو و اسپرسو مارتینی، در این بخش به معرفی گزینه‌های دیگری از نوشیدنی‌های سرد بدون الکل می‌پردازیم. این شامل نوشیدنی‌های بول فراگ، رین بو شاتس، رزلایم، استرابری مارگریتا، چیلی جینجر، ویرجین مری و غیره.

 

نتیجه‌گیری

نوشیدنی‌های سرد بدون الکل مانند موهیتو یا موخیتو و اسپرسو مارتینی گزینه‌هایی خوشمزه و سالم برای لذت بردن در هنگامی که میخواهید از نوشیدنی‌های الکلی دوری کنید. با دنبال کردن راهنمایی‌ها و توصیه‌های مطرح شده در این مقاله، می‌توانید نوشیدنی‌های بی‌الکل خوشمزه و متفاوتی را در خانه یا در جمع دوستان خود تهیه کرده و لحظاتی خوشایند و شاد را تجربه کنید.

سوالی داری؟